عکس‌های باکیفیت و دقیق به‌راحتی به اشتراک گذاشته شده و بین افراد دست‌به‌دست خواهد شد.

خیلی از افراد عقیده دارند عکس‌برداری کاری است که فقط هنرمندان می‌توانند انجام دهند و به کسب‌وکار مربوط نیست؛ اما شما عکاسی تبلیغاتی و تجاری را دست‌کم نگیرید؛ زیرا با کمک ویژگی‌های متمایز این عکس‌ها می‌توانید روی ذهن تصویری مشتریان سرمایه‌گذاری کنید. به‌گونه‌ای که با نشان دادن یک عکس خاص، به یاد نام تجاری و فعالیت شما بیفتند.

اگر تصمیم گرفتید عکس‌برداری از محصولاتتان را خود بر عهده بگیرید، علاوه بر آموختن اصول عکاسی حرفه‌ای باید تجهیزات مناسب در اختیار داشته باشید. تجهیزات عکاسی ضروری دوربین حرفه‌ای، لنز، فلاش و سه‌پایه است.

مزایای عکاسی تبلیغاتی و صنعتی

نکات عکاسی از اشیای بی‌جان

عکاسی از اشیای بی‌جان در بسیاری از حوزه‌های تبلیغاتی برای یک کالا از جمله استفاده در محیط وب، برای بروشورها، کاتالوگ، بسته‌بندی‌ها و تبلیغات استفاده می‌شود. در عکس‌برداری از محصولات، نورپردازی، ترکیب‌بندی و تکنیک‌ها را باید رعایت کرد تا بتوان به عکس ایده آل خود برسید.

یک عکس تبلیغاتی خوب چه ویژگی دارد؟

برای مشاهده تاثیر عکاسی صنعتی که طبعا به دنبال آن افزایش فروش می‎آید، عکاس باید به شکلی خدمات را سفارشی شده در عکس نشان دهد که با نیازهای منحصر به فرد مشتری هماهنگی داشته باشد. نباید فراموش کنید که هیچ محصول یا کمپین بازاریابی مشابه نیست. یک عکاس تبلیغاتی باید عکس را به نحوی ثبت کند که رویای مشتری برای آن پروژه را ترسیم کند.

متمایز شدن از دیگر شرکت‎ها

اگر می‎خواهید در حوزه فعالیت خود با دیگر شرکت‎ها رقابت کنید، باید استراتژی‎های بازاریابی که باعث متمایز شدن شرکتتان می‎شود را یاد بگیرید. به عنوان مثال اگر قصد فعالیت در دنیای آنلاین را دارید باید از تغییرات دنیای طراحی وب که دائما در حال سازگاری و تغییر است باخبر شوید.

افزایش قرارگیری در معرض دید مشتری

با استخدام یک عکاس حرفه‎ای تصویر شرکت خود را در دید مخاطبین وسیع‎تری منعکس می‎کنید. برند شرکت شما بیشتر و بیشتر رشد پیدا خواهد کرد و توسط عکس‎های جذابی که تولید کرده‎اید مخاطبین بیشتری با شما ارتباط برقرار می‎کنند که تمامی این‎ها در نهایت به افزایش فروش ختم خواهد شد. این یکی از مهم‌ترین جنبه‌های تاثیر عکاسی صنعتی است.

نمونه کارها

جهت مشاهده نمونه کارها در حوزه ماشین‌های اداری، کلیک کنید

مشاوره رایگان

جهت بهره‌مندی از مشاوره رایگان، فرم را تکمیل کنید. کارشناس ما با شما تماس خواهد گرفت.