در طراحی سایت عوامل بسیاری موثری وجود دارد که به جذب بیشتر مخاطبان کمک می نماید. طراحی گرافیک وب باید چشم نواز باشد و دسترسی آسان و راحتی را برای مخاطبان فراهم آورد. علاوه بر دسترسی آسان برای مشتریان، عاملی که در نگه داشتن مشتری در سایت ها بسیار موثر است، گرافیک وب graphic design و ظاهر سایت می باشد.

اولین چیزی که یک کاربر پس از ورود به سایت با آن مواجه می‌شود، گرافیک وب سایت شماست. طراحی گرافیک وب باعث ایجاد علاقه‌مندی و رغبت کاربر به جست‌وجوی برند و نوع کسب‌وکار شما می‌شود. این گرافیک باید مرتبط با کسب‌وکار شما بوده و در عین فنی بودن از نظر زیبایی شناختی حس خوبی را به کاربران منتقل کند.

اگر محتوای شما از کیفیت لازم برخوردار نباشد و یا نتواند به اندازه کافی مخاطب را جذب و راضی نگه دارد، بدون شک نمی‌تواند کشش لازم را در ترغیب کاربر برای دنبال کردن ادامه محتوا داشته باشد.

مزایای طراحی گرافیکی

کاربران را بیشتر در سایت خود نگه دارید

یک سایت هر چقدر هم که از نظر کدنویسی قوی باشد اما ظاهری زیبا نداشته باشد، نمی تواند مخاطبان زیادی را به خود جذب نماید. یک طراحی سایت خلاقانه و جذاب زمانی میسر است که در کنار حوزه برنامه نویسی سایت، طراحی سایت گرافیکی نیز به روشی ابتکاری و با فکر صورت پذیرد.

شناخت برند را افزایش می دهد

یک طراح گرافیک خوب یک وب سایت ایجاد می کند که بر اساس پایه ای که قبلاً برای نام تجاری خود تعیین کرده اید ، کار می کند. اگر حضور آنلاین شما با برند فیزیکی شما متفاوت باشد ، مشکلات زیادی با مشتریان خود خواهید داشت. در عوض ، طراحی سایت خوب عناصری از نام تجاری شما را می گیرد و بر اساس آنها یک وب سایت زیبا و منسجم ایجاد می کند.

افزایش فروش

محتوای گرافیکی که با دقت طراحی شود می‌تواند فروش را افزایش دهد. مردم از طراحی گرافیکی منحصر به فرد و با کیفیت این پیام را دریافت خواهند کرد که شرکت استفاده کننده از این طراحی، محصولات و خدماتی یکتا و با کیفیت ارائه می‌دهد. داشتن طرح های گرافیکی موثر در لوگو، کارت ویزیت و دیگر قالب ها چنین پیامی را به ناخودآگاه مخاطب خواهد رساند که به نزدیکی بیشتر مخاطبان به کسب و کار شما کمک خواهد کرد.

ایجاد اتحاد بین کارکنان

 یک شرکت ممکن است دارای تعداد زیادی کارمند باشد که باید دارای یک دلیل منحصر به فرد و مشترک باشند. طراحی در این زمینه کمک می‌کند. کارمندان دارای صفحات وب، نشریه‌ها، یونیفرم ها، بروشورها، لوگوها، آرم ها و بسیاری از طرح‌های گرافیکی دیگر در اطراف خود هستند. بنابراین این طرح‌ها می‌توانند به هویت مشترک کارمندان تبدیل شود و آنان را با یک هویت مشترک به یکدیگر پیوند دهد.

نمونه کارها

جهت مشاهده نمونه کارها در حوزه ماشین‌های اداری، کلیک کنید

مشاوره رایگان

جهت بهره‌مندی از مشاوره رایگان، فرم را تکمیل کنید. کارشناس ما با شما تماس خواهد گرفت.