شاید کلمه سئو زیاد به گوش‌تان خورده باشد یا جملاتی مثل بالا بردن رتبه در گوگل را زیاد شنیده باشید. دنیای دیجیتال هرروز گستره‌تر و پیچیده‌تر از قبل می‌شود و اگر کسب و کار شما در دنیای دیجیتال است هر صبح که بیدار می‌شوید باید خودتان را آماده کنید تا با رقبایتان بجنگید و نمی‌توانید فقط کرکره‌ی مغازه‌تان را بالا بدهید و منتظر بمانید تا کسی به شما مراجعه کند. سئو دقیقا همان جنگیدن است. جنگیدن برای رتبه‌ی بالاتر و مراجعه‌ی بیشتر.

سئو را می‌توان مجموعه‌ای از روش‌ها برای تغییر استراتژیک وب سایت‌ها دانست. این فرآیند به بیان مهم‌ترین عوامل مرتبط در صفحه و افزایش اهمیت آن در صفحه نتایج جستجو، می‌پردازد.

اگر سایت شما از بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو برخوردار باشد، هر زمان که افراد، محصولات و سرویس های شما را جست و جو می کنند، شما در جایگاه بالاتری در موتور جستجو قرار دارید، تعداد بیشتری شما را می بینند و بالطبع آن مشتری بیشتری به دست خواهید آورد، که هیچ یک از تبلیغات دیگر، نمی تواند به این صورت، آن را برای شما ممکن سازد.

اهمیت سئو برای کسب و کار

قابلیت دیده شدن

اگر سایت شما از بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو برخوردار باشد، هر زمان که افراد، محصولات و سرویس های شما را جست و جو می‌کنند، شما در جایگاه بالاتری در موتور جستجو قرار دارید، تعداد بیشتری شما را می بینند و بالطبع آن مشتری بیشتری به دست خواهید آورد.

برندینگ

برندینگ در کسب و کار، باعث دیده شدن هرچه بیشتر شما و محصولات شما خواهد شد. بنابراین، اساسا شما باید محصول خود را برند کنید تا در ذهن ناخودآگاه مشتریان قرار گیرید، این کار کمک می کند تا مردم برند شما را بیشتر بشناسند و هر چه افراد بیشتری با برند شما آشنایی داشته باشند، فرصت فروش بیشتری خواهید داشت.

افزایش درآمد

وب‌سایت‌ها به صورت مستقیم یا غیرمستقیم از سئو برای افزایش درامد از بازدیدکنندگان خود استفاده می‌کنند. با این حال تفاوت‌های زیادی بین وب‌سایتی که تنها به دنبال یک فروش سریع و زودگذر و وب سایتی که علاوه بر فروش، ماندگاری کاربر و ایجاد یک کسب‌وکار آینده‌دار است وجود دارد.

افزایش رتبه سایت

در نهایت سئو می‌تواند برای افزایش رتبه سایت استفاده شود. کسب رتبه اول در جستجوی یک عبارت می‌تواند دلیلی بر پیشرو بودن آن سایت در کسب و کار مربوطه باشد. با استفاده از ابزارهای بررسی رتبه سایت می‌توانید به صورت اتوماتیک به چک کردن آن در کلمات کلیدی مختلف بپردازید.

نمونه کارها

جهت مشاهده نمونه کارها در حوزه ماشین‌های اداری، کلیک کنید

مشاوره رایگان

جهت بهره‌مندی از مشاوره رایگان، فرم را تکمیل کنید. کارشناس ما با شما تماس خواهد گرفت.